BHF POZNAŃ PROFESSIONAL WINDOW FILMING


The BHF company offers cleaning of facades and glass surfaces

LEARN MORE

Our films


Solar control films

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do bezpiecznego mycia okien, fasad szklanych, elewacji i świetlików dachowych gorącą wodą demineralizowaną do 20 metrów. W trakcie zleceń wykorzystujemy nasze doświadczenia alpinistyczne oraz własny sprzęt w postaci drabin, podestów, rusztowań, podnośnikóworaz urządzeń nisko i wysokociśnieniowych. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do czyszczenia nawet trudno dostępnych powierzchni.

Anti-burglary (safety) films

Instalacje fotowoltaiczne pod wpływem czynników atmosferycznych ulegają ciągłemu zabrudzeniu, przez co następuje spadek ich wydajności. Stale odkładające się i nieusuwane zanieczyszczenia mogą już wkrótkim czasie zdegradować powierzchnię ekranów, a w dłuższym czasie doprowadzić nawet do ich całkowitego zniszczenia. Zalecamy cyklicznie mycie, dzięki czemu zwiększymy żywotność modułów.

Terminowość i jakość usług

Firma BHF Poznań, będąca od 20 lat na rynku, dysponuje w pełni wyszkoloną i wyspecjalizowaną kadrą oraz korzysta z najlepszych urządzeń i środków czyszczących firm będących liderami w branży. W naszej historii są setki wykonanych usług o różnym stopniu trudności, w licznych urzędach, instytucjach i znanych firmach w całej Polsce. Potwierdzeniem naszej jakości są liczne referencje i podziękowania.

Our references


Contact us!


Write us, we will contact you

502 157 124

61 226 33 97